Nowa Strona » Cyfrowe Publikacje


Open-E przedstawia Software-Defined Storage nowej generacji – Open-E JupiterDSS.

Autorka: Katarzyna Kołodziej

Open-E wypuszcza na rynek oprogramowanie Software-Defined Storage nowej generacji – Open-E JupiterDSS

JupiterDSS to najnowsze oprogramowanie do przechowywania danych, oparte na systemie operacyjnym Linux oraz systemie plików ZFS. Zapewnia użytkownikom rozwiązań klasy Enterprise najwyższą niezawodność i integralność razem z thin provisioning, kompresją danych i deduplikacją.

Atlanta, Georgia / USA; Bytom / Polska, 08 lipca 2014r.:
Open-E, jako światowy lider innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie budowania i zarządzania scentralizowanymi serwerami pamięci masowej, wprowadza do swojej oferty produkt nowej generacji – Open-E JupiterDSS (Data Storage Software).

Open-E JupiterDSS zapewnia użytkownikom rozwiązań klasy Enterprise najwyższy poziom wydajności razem z nieograniczoną pojemnością oraz wielkością wolumenów. Jest on dystrybuowany wyłącznie poprzez ceryfikowanych partnerów jako innowacyjny system pamięci masowych zdefiniowany programowo (ang. software-defined storage), który oferuje szereg zaawansowanych funkcjonalności, takich jak thin provisioning, kompresja danych czy deduplikacja.


Tysiące naszych klientów z całego świata sugerowało nam poszerzanie obszaru naszej działalności o wsparcie dla coraz to większych środowisk pamięci masowych, zachowując przy tym nasze standardy jakości, niezawodności i wydajności w atrakcyjnej cenie. - mówi Krzysztof Franek, CEO i prezes Open-E - Dzisiaj, z pełną satysfakcją ogłaszam, iż wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i poszerzenie naszej linii produktów stało się faktem – Open-E JupiterDSS jest już oficjalnie dostępny. Dzięki ciężkiej pracy naszych inżynierów i dzięki pozostaniu otwartym na sugestie naszych klientów i partnerów, stworzyliśmy oprogramowanie, które pozwala naszym klientom wdrożyć zintegrowane rozwiązanie SAN dokładnie wedle indywidualnych potrzeb użytkownika.

Oprogramowanie, oparte na systemie plików ZFS i Linuksie, jest sprzedawane wyłącznie przez najbardziej doświadczonych partnerów, którzy zostali przeszkoleni w zakresie Open-E JupiterDSS i oferują certyfikowany sprzęt. Takie połączenie zapewnia ogromną elastyczność w kwestii doboru komponentów sprzętowych oraz umożliwia stabilne budowanie systemów pamięci masowych wysokiej wydajności, odpowiadających wymaganiom biznesowym klienta. Dodatkowo, oprogramowanie jest standardowo wyposażone w roczne wsparcie techniczne.

Franek dodaje również: Dzięki Open-E JupiterDSS jesteśmy w stanie kontynuować dostarczanie innowacyjnego licencjonowania w atrakcyjnej cenie. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, jak to często występuję u konkurencji. Nasi klienci rozliczają się jedynie z pojemności, której faktycznie używają.

Open-E JupiterDSS został stworzony tak, aby w pełni wykorzystać ogrom możliwości systemu ZFS. Funkcjonalności te są dostępne bezpośrednio dzięki intuicyjnemu interfejsowi graficznemu użytkownika (GUI), który w znaczny sposób upraszcza administrację serwerami i eliminuje potrzebę użycia skomplikowanego interfejsu wiersza poleceń. WebGUI zapewnia również prostą administrację zaawansowanymi funkcjonalnościami Open-E JupiterDSS, takimi jak:
  • Niezrównana skalowalność zapewniona przez obsługę wolumenów o prawie nieograniczonej pojemności 
  • Zwiększona wydajność dzięki zastosowaniu wielowarstwowego mechanizmu cache, który pozwala na wykorzystanie pamięci RAM i dysków SSD o niskim czasie dostępu 
  • Zaawansowane zarządzanie i wykorzystanie przestrzeni dyskowej przy użyciu thin i over provisioning 
  • Deduplikacja danych, usprawniająca zarządzanie przestrzenią pamięci masowej 
  • Zarządzanie pojemością na poziomie blokowym dzięki kompresji danych 
  • Ochrona przed uszkodzeniem danych dzięki mechanizmowi sprawdzania integralności sum kontrolnych danych 
  • Funkcja automatycznej odbudowy w przypadku Cichego Uszkodzenia Danych (SDC)

Każdy wybrany partner Open-E, jak na przykład Broadberry Data Systems, zatrudnia JupiterDSS Certified Engineers – wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy są w ciągłym kontakcie z działem wsparcia technicznego Open-E, gwarantując wysoką jakość systemu i szybki czas reakcji, kiedy zachodzi taka potrzeba. - kontynuuje Krzysztof Franek - Są to partnerzy z całego świata, wspierający dalszy wzrost sprzedaży, który zaobserwowaliśmy w przypadku Open-E DSS V7 dla małych i średnich przedsiębiorstw, i którzy poświęcają więcej swojej uwagi na Open-E JupiterDSS. Dodatkowo, porozumienia technologiczne, które zawarliśmy z firmą Intel i Supermicro potwierdzają fakt, iż ci partnerzy dostarczają kompatybilne, interoperacyjne systemy sprzętów komputerowych, które umożliwią pełne wykorzystanie wydajności i niezawodności gwarantowane przez Open-E Data Storage Software.


Mamy przyjemność kontynuować naszą trwałą współpracę, tym razem jako partner Open-E JupiterDSS, osiągnąwszy uprzednio ogromny sukces z Open-E Data Storage Software, zintegrowanym z naszą wielokrotnie nagradzaną linią produktów CyberStore DSS - podsumowuje Colin Broadberry, dyrektor zarządzający Broadberry Data Systems - Nasza reputacja jest od ponad 25 lat budowana na dostarczaniu najlepszych w swojej klasie, konkurencyjnych cenowo produktów, które zapewniają wysoką wydajność, niezawodność i prostotę instalacji oraz zarządzania, wymaganych przez naszych klientów. Nowość Open-E – JupiterDSS, spełnia wszystkie te warunki i pozwala nam na dotarcie do jeszcze większego grona potencjalnych użytkowników.

O firmie Open-E

Open-E to międzynarodowy producent innowacyjnych rozwiązań z zakresu oprogramowania do zarządzania pamięciami masowymi opartym na IP. Siedziba główna organizacji mieści się w Marietta, w stanie Georgia (USA). Od 2001 roku funkcjonuje również polski oddział w Bytomiu.

Open-E JupiterDSS oraz Open-E DSS V7 to wydajne, wielokrotnie nagradzane oprogramowanie do przechowywania danych, oferujące perfekcyjną kompatybilność ze standardami branżowymi, przy okazji będąc najprostszymi w użyciu i zarządzaniu. Dodatkowo są to jedne z najbardziej stabilnych rozwiązań na rynku cieszące się najlepszą renomą, a gwarantowana efektywność oraz zwrot z inwestycji sprawia, że Open-E pozostaje absolutnym liderem w kwestii jakości do ceny.

Open-E liczy sobie obecnie ponad 27 000 instalacji na całym świecie, otrzymując przy tym szereg nagród oraz wyrazów uznania. Dzięki swojej reputacji, doświadczeniu i wiarygodności biznesowej Open-E stało się cenionym partnerem technologicznym wiodących firm w branży IT, takich jak Citrix, Intel, LSI, VMware czy Adaptec.


Wiecej info www.open-e.com

0 komentarze:

 

Copyright © Blog | ekonINpoland Design by O Pregador | Blogger Theme by Blogger Template de luxo | Powered by Blogger


Udostępnij:

Tweetnij