Nowa Strona » Cyfrowe Publikacje


Witamy Cię, żegnając Stary Rok


koniec roku
Żegnamy "stary zmęczony rok", do jego analizy na pewno jeszcze nie raz wrócimy. Dziś jednak dwa zdania na temat przyszłego roku, dwa zdania na temat dziś, jutra i pozostałych przyszłych dni.


Wraz z Nowym Rokiem, postawiliśmy przed sobą nowe wyzwanie. Pragniemy zmienić charakter naszego serwisu - typowo informacyjnego i nawiązać bliższy kontakt z Tobą, z innymi Użytkownikami i przyjaciółmi naszych stron. Stąd pomysł i wdrożenie bloga ekonINpoland, na którym to właśnie Ty możesz się wypowiedzieć i mieć wpływ na jego budowę. Sam pomysł zrodził się znacznie wcześniej, lecz specjalnie czekaliśmy z jego realizacją do tego czasu, rozpoczynającego się Nowego Roku. Powodów, dla których to właśnie ten czas uznaliśmy za najbardziej odpowiedni jest wiele, jeden z nich to możliwość przekazania Ci życzeń Noworocznych, co też czynimy. 


Co będzie można znaleźć na nowo powstałych stronach, dowiesz się regularnie odwiedzając ten blog. Z naszej strony pada zapewnienie, że na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.


Pragniemy gorąco zachęcić Cię do częstych wizyt, do czynnego uczestnictwa i wyrażania własnej opinii. Raz jeszcze pragniemy życzyć Ci wielu sukcesów osobistych w nadchodzącym 2012 roku.


0 komentarze:

 

Copyright © Blog | ekonINpoland Design by O Pregador | Blogger Theme by Blogger Template de luxo | Powered by Blogger


Udostępnij:

Tweetnij