Nowa Strona » Cyfrowe Publikacje


Spektakl "Histerie miłosne" główną atrakcją kulturalną zawodów triathlonowych w Suszu


Tegoroczna edycja zawodów Susz Triathlon będzie obfitowała nie tylko w sportowe emocje - 21 czerwca podczas wieczoru inauguracyjnego zawodów na deskach suskiej sceny letniej zostanie wystawiona sztuka "Histerie miłosne".


W ramach tegorocznych zawodów w Suszu rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w Triathlonie na dystansie sprint oraz Mistrzostwa Polski Aktorów i Dziennikarzy. W tej grupie startuje Bartłomiej Topa, który już po raz drugi bierze udział w zawodach.


bartlomiej_topa

Starty w triathlonie to nie tylko niesamowita frajda, ale też niezwykłe wyzwanie. Wspieram w ten sposób również Fundację SYNAPSIS, która pomaga dzieciom i dorosłym osobom z autyzmem - mówi aktor.

Podczas tegorocznego Susz Triathlonu będziemy mogli zarówno kibicować mu na mecie, jak i oklaskiwać podczas spektaklu „Histerie miłosne”.


„Histerie miłosne” to najnowsza propozycja niezależnego producenta sztuk teatralnych Tito Productions. Autorem tego broadwayowskiego hitu jest Murray Schisgal („Tootsie”), zaś przekładu i adaptacji dokonał Bartosz Wierzbięta („Shrek”, „Madagaskar”).


Poza Bartłomiejem Topą w spektaklu występują Magdalena Boczarska i Szymon Bobrowski. Trio aktorów w zabawny sposób opowiada o miłosnych perypetiach trójki znajomych, których problemy są bliskie niejednemu z nas.

magdalena_boczarska szymon_bobrowski

Więcej informacji o spektaklu na stronie http://histeriemilosne.pl oraz na fanpage’u https://www.facebook.com/histerie.milosne

Media Metropolis Sp. z o.o. 11-06-2013 16:53
Źródło: www.pressoffice.pl

0 komentarze:

 

Copyright © Blog | ekonINpoland Design by O Pregador | Blogger Theme by Blogger Template de luxo | Powered by Blogger


Udostępnij:

Tweetnij