Nowa Strona » Cyfrowe Publikacje


Kontakt

Blog ekonINpoland wchodzi w skład Projektu "allokon", który zrzesza wokół siebie osoby fizyczne i nie jest podmiotem gospodarczym. Projekt nie jest organizacją, agencją, instytucją, itp... wymagającym rejestracji.

Głównym założeniem Projektu "allokon", jest wzajemne wspomaganie się działających na rzecz Projektu osób, w obszarze internetu. Wszystkie działania komercyjne prowadzone na stronach objętych Projektem, oparte są na współpracy Partnerskiej, podlegają rozliczeniom w sposób ustalony przez uprawnione do tego podmioty organizujące te działania.

Zalecana i najskuteczniejsza forma kontaktu, poprzez adres e-mail:

serwis[małpa]ekoninpoland.pl

Masz do nas pytania, propozycje, oferty. Prześlij je na powyżej podany adres. Kontakt dla Użytkowników wszystkich naszych stron, najszybszy i pewny. W celu przesłania krótkiej informacji możesz również skorzystać z formularza kontaktowego » tutaj

Pozdrawiamy wydawcy - Pobierz Nasz » Pasek Narzędzi

Na podany adres email możesz również nadsyłać teksty artykułów, lub dowolne materiały jakie chcesz zamieścić na stronach naszego bloga i stronach serwisu.  

Pamiętaj jednak, że te materiały muszą być Twoimi autorskimi tekstami, bądź filmami. Masz ciekawy film, którego jesteś autorką | autorem i publikujesz już go gdzieś w sieci, prześlij nam link do niego i pokaż go innym Użytkownikom.
0 komentarze:

 

Copyright © Blog | ekonINpoland Design by O Pregador | Blogger Theme by Blogger Template de luxo | Powered by Blogger


Udostępnij:

Tweetnij