Nowa Strona » Cyfrowe Publikacje


Wasza autopromocja

windy zewnetrzne

Oferta montażu wind zewnętrznych lub wewnętrznych w istniejących budynkach oraz remontu istniejących wind.Agencja Promocyjna NOSTER ma przyjemność przedstawić Państwu interesującą ofertę na budowę i montaż oraz remont wind.


Stworzyliśmy grupę doświadczonych projektantów, architektów, montażystów i budowlańców aby podjąć się dość specyficznego zadania - montażu zewnętrznych lub wewnętrznych wind w istniejących i użytkowanych budynkach.


windy
Windy jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać w budynkach o dowolnej konstrukcji /cegła, rama H, płyta/.
Jest bardzo nikła ilość budynków, w których ze względu na ukształtowanie architektoniczne tego typy inwestycja jest niemożliwa.
Ponadto dysponując wieloletnim doświadczeniem oferujemy remonty istniejących wind i to zarówno hydraulicznych jak i o napędzie elektrycznym.


windy
Do wind hydraulicznych stosujemy hydraulikę firmy WITTUR lub ALGI oraz sterowanie firmy NEWLIFT FST-2, a do wind elektrycznych zespół napędowy firmy ZIEHL - ABEGG, sterowanie firmy NWELIFT - 2XT oraz system, łączności ze służbami ratowniczymi zgodny z normą PN.EN 81 - 28


Cena remontu bądź montażu windy obejmuje:
  • opracowanie dokumentacji technicznej dźwigu / i ewentualnie szybu i wykonanie szybu/
  • dostawę dźwigu
  • prace montażowe i budowlane w obrębie dźwigu, maszynowni i szybu
  • obróbkę drzwi po zamontowaniu
  • odnowienie konstrukcji szybu i maszynowni
  • regulację urządzeń po montażu - udział w badaniu UDT i przekazanie dźwigu do eksploatacji.

Cena remontu lub budowy i montażu jest uzależniona od stopnia skomplikowania konstrukcji budynku i wymagań inwestora dlatego dopiero po określeniu parametrów dźwigu oraz ocenie budynku jesteśmy w stanie opracować wstępny kosztorys inwestycji.


Zapraszamy do kontaktu z nami właścicieli nieruchomości, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe. Podejmujemy się również bardzo nietypowych zadań jak budowa wind w domach jednorodzinnych lub w przedwojennych kamienicach oraz budynkach przeznaczonych do wykonania nadbudowy lub adaptacji poddasza na cele mieszkaniowe lub użytkowe.


Wszelkiego rodzaju zapytania proszę kierować na nasz adres Agencja Promocyjna NOSTER, Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 15, e-mail: biuro@grupanoster.pl
Na życzenie jesteśmy w stanie zaprezentować rekomendacje od inwestorów dla których wykonywaliśmy tego typu inwestycja.


Publikowane zdjęcia pochodzą ze zrealizowanych inwestycji. grupanoster.blogspot
grupanoster.pl

0 komentarze:

 

Copyright © Blog | ekonINpoland Design by O Pregador | Blogger Theme by Blogger Template de luxo | Powered by Blogger


Udostępnij:

Tweetnij