Nowa Strona » Cyfrowe Publikacje


Odbierz wiadomość

wiadomości email
Posiadając adres email możesz swobodnie korzystać z dobroci osób, które chcą dzielić się z Tobą swoją wiedzą i posiadanymi materiałami, jakie znajdują się w kręgu Twoich zainteresowań. Komfort ich dostarczania do Ciebie sprawia, że nie tracisz czasu na poszukiwania artykułów i wydarzeń na stronach internetowych. Co świadczy o profesjonalnym podejściu danego wydawcy, w przekazywaniu Ci takich informacji?


Najważniejszą sprawą jest stworzenie Ci możliwości samodzielnego wypisania się z listy adresowej i rezygnacji z otrzymywania dalszych informacji. Łącze do tej opcji powinno i znajduje się na samym dole wiadomości, które otrzymujesz. Świadczy to o szacunku do Ciebie danego wydawcy.


Brak udostępnienia takiej możliwości stawia danego wydawcę w złym świetle, być może nie do końca zdaje on sobie sprawę z tego, że poprawnie skonstruowana wiadomość, powinna być wyposażona w takie udogodnienie. Nie powinien on wymagać od Ciebie logowania się w jego serwisie i tam dokonania rezygnacji z dalszej subskrypcji, tylko po prostu zamieścić link w dostarczanych do Ciebie wiadomościach. Brak takiego linku w treści otrzymywanych przez Ciebie wiadomości email, stwarza podejrzenie o braku wiedzy danego wydawcy na ten temat.


Powodów Twojej rezygnacji z dalszego otrzymywania wiadomości może być wiele i dla tego w dowolnym momencie i bez zbędnych, dodatkowych czynności musisz mieć zapewnioną możliwość bezproblemowego wypisania się z listy adresowej, bez uzasadniania swojej decyzji.


Nasz Newsletter posiada taką możliwość, a przede wszystkim wartościowe materiały, które załączane są do każdej wiadomości jaką otrzymasz. W dowolnej chwili gdy tylko uznasz, że jednak spodziewasz się czegoś innego, możesz zrezygnować z dalszej subskrypcji, jednym kliknięciem. Materiały, które otrzymasz do momentu rezygnacji, zatrzymujesz dla siebie. Odbierz właśnie teraz nasz » Darmowy Newsleter.

Możesz również obserwować wszystkie nasze posty poprzez » czytnik.


0 komentarze:

 

Copyright © Blog | ekonINpoland Design by O Pregador | Blogger Theme by Blogger Template de luxo | Powered by Blogger


Udostępnij:

Tweetnij