Nowa Strona » Cyfrowe Publikacje


Profil na allegro

Zapytałem mojego przyjaciela, dlaczego nie założy własnego profilu na allegro, by móc swobodnie korzystać z możliwości tej platformy aukcyjnej, jego odpowiedź na to pytanie bardzo mnie zaskoczyła: „ ... boję się, że coś pokręcę i nie uda mi się zarejestrować”.

Szczera odpowiedź z jego strony spowodowała, że i ja pozwoliłem sobie z nim na szczerość i powiedziałem, że trochę nie odpowiada mi ta cała sytuacja, może po prostu założyć profil i dokonywać zakupów na własny rachunek i u siebie w domu. Nasza przyjaźń została w tamtym momencie wystawiona na próbę. Mój przyjaciel wykazał się rozsądkiem i poprosił mnie o pomoc w założeniu jego własnego profilu na allegro.

Zastanawiasz się dlaczego o tym wspomniałem?

Jak często i jak długo można pomagać komuś w dokonywaniu zakupów na aukcjach, godzinne przeglądanie ofert by w końcu znaleźć tą odpowiednią. Na allegro są tysiące sprzedających i setki tysięcy produktów, wybranie najtańszej oferty z wszystkich możliwych to naprawdę czasochłonny proces. Najtańsza oferta nie zawsze jest najkorzystniejszą, sprzedawcy w celu wybrania produktów z ich aukcji prześcigają się w dodatkowych, atrakcyjnych bonusach kuszących do zakupów u nich.

Czy Ty też w ten sposób zajmujesz któremuś ze swoich znajomych czas? A może nadszedł moment, aby zacząć kupować na własny rachunek i założyć profil na allegro? Przestać przepłacać i kupować po naprawdę okazyjnych cenach!

Jeżeli do tej pory również brakowało Ci odwagi by wykonać dosłownie trzy proste czynności i założyć własny profil na allegro, to może właśnie ten wpis przyczyni się do podjęcia tego kroku. Zajmując swoim znajomym głowę zaspokajaniem własnych potrzeb, narażasz się na brak akceptacji takiego rozwiązania.

Rejestracja konta na allegro przebiega w sposób prosty i nie wymaga podawania w momencie rejestracji wielu informacji o sobie. Na początku musisz podać swoje podstawowe dane korzystając z » formularza zgłoszeniowego.

Drugą czynnością jaką musisz wykonać jest potwierdzenie założenia profilu poprzez kliknięcie w link aktywacyjny zawarty w wiadomości jaką otrzymasz na email, który został zgłoszony przez Ciebie w formularzu. Następnie podajesz nazwę użytkownika jaką chcesz się posługiwać i hasło, które umożliwi Ci logowanie się na platformie.


Bezpieczeństwo podczas rejestracji ma zapewnić Ci szyfrowane połączenie ssl. Na zdjęciu powyżej zostało podkreślone kreską koloru czerwonego miejsce na pasku, gdzie należy zwrócić uwagę by upewnić się, że połączenie jest zabezpieczone. Dodatkowo pasek z bezpiecznym adresem podświetlony jest na kolor zielony. Wszystkie te działania mają na celu wyeliminowanie ryzyka utraty Twoich danych.0 komentarze:

 

Copyright © Blog | ekonINpoland Design by O Pregador | Blogger Theme by Blogger Template de luxo | Powered by Blogger


Udostępnij:

Tweetnij