Nowa Strona » Cyfrowe Publikacje


Nowa odsłona FanPage

Strony facebooka zmienią swój wygląd.

Fani facebooka od 30 marca zobaczą zupełnie inne oblicze swoich ulubionych stron. Odważne posunięcie facebooka, zupełnie odmienia on wygląd swoich stron, a co za tym idzie wszystkich stron "fanpage".

Wyglądem swoim niczym nie będą odbiegały od "osi czasu" skutecznie od jakiegoś czasu wprowadzonej w profilach Użytkowników. Jak bardzo zmiany wpłyną na zainteresowanie najpopularniejszym serwisem społecznościowym na świecie, na pewno okaże się to już za jakiś czas.

Jedno jest pewne krytyki nie zabraknie, już wcześniej wspomniana "oś czasu", wśród Użytkowników wywoływała niezadowolenie.

My nie czekaliśmy do 30 marca i już od wczoraj wprowadziliśmy i opublikowaliśmy zmiany na naszej stornie facebook-owej, którą możesz zobaczyć tutaj » facebook | ekonINpoland i ocenić.

Ważną jest aplikacja Getresponse, która również zmieniła swój wygląd lecz jej funkcja pozostaje nie zmieniona nadal możesz odebrać ze strony na której zamieszczona została aplikacja nasz » Newsletter, do czego oczywiście gorąco Cię zachęcamy.

Nowa odsłona FanPage:

fanpage ekonINpoland
0 komentarze:

 

Copyright © Blog | ekonINpoland Design by O Pregador | Blogger Theme by Blogger Template de luxo | Powered by Blogger


Udostępnij:

Tweetnij