Nowa Strona » Cyfrowe Publikacje


Półfinał Champions League

Zagraj w półfinałowym meczu UEFA Champions League dzięki aplikacji Star Player Heinekena


W rankingach na najciekawszą półfinałową parę Ligi Mistrzów Bayern Monachium i Real Madryt nadal są na równi z Chelsea i FC Barceloną. Bez wątpienia najbliższy tydzień przyniesie jeszcze więcej piłkarskich emocji niż minione. Aplikacja Heinekena Star Player nie tylko daje możliwość znalezienia się na boisku razem z piłkarzami i przewidywania ich ruchów, ale również otwiera kibicom bramę na trybuny finałowego meczu.

Staraj się myśleć jak Twoi bohaterowie

heineken
Faul i zawieszenie w grze na kolejne spotkania, gra z połamanymi żebrami i czerwone kartki to realia gry na boisku. Można zastanawiać się jak potoczą się losy urzekającego Ivanowicia. Ile w najbliższych meczach będzie emocjonujących rzutów karnych, spalonych i celnych bramek? Dzięki aplikacji Star Player można poczuć się jak bohaterowie rozgrywek i przewidywać ich kolejne ruchy na zielonej murawie.

Najlepsi zostaną nagrodzeni

Gracze z naszego kraju zostaną sklasyfikowani według lokalnego rankingu. Dla najlepszych Heineken przewidział wyjątkowe nagrody - bilety na mecze UEFA Champions League oraz 5- litrowe beczki z piwem Heineken Draught Keg.

Twoja własna Liga Mistrzów

Z aplikacji w wersji lokalnej można korzystać za pomocą komputera, iPhone'a lub grać na fan page'u Heinekena w Facebooku. Uczestnicy mogą rywalizować ze swoimi znajomymi z całego świata, których dołączają do prywatnej ligi. Heineken Star Player posiada także inne funkcje pozwalające na zdobycie większej liczby punktów np. pytania otwarte sprawdzające wiedzę o piłce nożnej.

Zachęcamy do obejrzenia filmu o aplikacji:
W rozgrywkach półfinałowych, które odbędą się w dniach 17-18 kwietnia zagrają:

17 kwietnia     Bayern Monachium – Real Madryt
18 kwietnia     Chelsea – FC Barcelona

Aplikacja Star Player jest aktywna 30 minut przed każdym meczem.

Heineken
  • Nazwa piwa pochodzi od nazwiska twórcy oryginalnej receptury - Gerarda Adriaana Heinekena, który opracował ją w 1869 roku.
  • Marka dostępna niemal w każdym sklepie na całym świecie, jest jedną z najbardziej cenionych międzynarodowych marek piwa.
  • W Polsce piwo Heineken produkowane jest przez Grupę Żywiec.
  • Heineken jest piwem jasnym, o zawartości alkoholu 5 proc.
  • Sprzedawane jest w charakterystycznej zielonej butelce.
  • Więcej informacji na temat Heinekena można znaleźć na stronie www.heineken.pl. 0 komentarze:

 

Copyright © Blog | ekonINpoland Design by O Pregador | Blogger Theme by Blogger Template de luxo | Powered by Blogger


Udostępnij:

Tweetnij