Nowa Strona » Cyfrowe Publikacje


Eko-Polska Serwis społeczności ekologicznej

Autor: Eko-Polska  Foto: Eko-Polska

Eko-Polska.pl to pierwszy serwis społecznościowy o tematyce ekologicznej, którego celem jest stworzenie ekologicznej mapy polski. Portal Eko-Polska skierowany jest do osób ceniących proekologiczny styl życia. To idealne miejsce informacji dla tych, którzy chcą jeść zdrowo, pić czystą wodę, oddychać czystym powietrzem oraz aktywnie spędzać czas. Użytkownicy serwisu sami mogą dodawać swoje eko miejsca oceniać je i recenzować.
 

Każdy z użytkowników będzie mógł w prosty i przyjemny sposób znaleźć miejsca, w których może zdrowo zjeść, kupić ekologiczną żywność, wziąć udział w proekologicznych wydarzeniach, zwiedzić miejsca, w których może wypocząć na łonie natury i podziwiać nienaruszone przez człowieka środowisko.
 

Od marca tego roku dzięki Operatorowi Telefonii Komórkowej ORANGE rusza aplikacja platformy mobilnej na telefony android i smartfony dla eko-polska.pl. Będzie to pierwsza dedykowana aplikacja do serwisu o tematyce ekologicznej, dzięki której będzie można dodawać, recenzować i wprowadzać zdjęcia oraz filmy bezpośrednio z otoczenia na portal, dzięki wbudowanemu systemowi geolokalizacji punktów na mapie.
 

Zapraszamy do odwiedzenia i zarejestrowania się w serwisie www.eko-polska.pl


0 komentarze:

 

Copyright © Blog | ekonINpoland Design by O Pregador | Blogger Theme by Blogger Template de luxo | Powered by Blogger


Udostępnij:

Tweetnij