Nowa Strona » Cyfrowe Publikacje


Poszukiwani testerzy młynków z przyprawami Kotányi

 
Producent ziół i przypraw Kotányi Polonia przeprowadza akcję testowania nowej kolorowej linii swoich młynków z podwójną opcją mielenia. Do przyłączenia się do akcji zaprasza wszystkich chętnych użytkowników serwisu Facebook do 25 listopada. Łącznie w ciągu 2 tygodni zostanie wyłonionych 150 testerów.
 
 
młynki do ziół i przypraw
 
 
Kotányi to austriacka firma rodzinna istniejąca od 1881 roku. Działa w ponad 20 krajach Centralnej i Wschodniej Europy, w tym w Polsce od 1992 roku. Nowa linia przypraw tej firmy została zamknięta w kolorowych młynkach, które charakteryzuje nowoczesny design oraz poręczny kształt. W skład tej linii młynków wchodzą następujące serie: biała (sól), czarna (pieprz), czerwona (chili), zielona (zioła), platynowa (mieszanki przypraw) oraz żółta (słodkie dodatki). Niezwykle ważna jest także nowa funkcjonalność, czyli 2 opcje mielenia: na grubo i na miałko.
 
 
Do 25 listopada każdy zainteresowany nowymi młynkami Kotányi ma szansę zostać ich testerem biorąc udział w „Akcji testowania” na profilu Kotányi Polonia na serwisie Facebook: www.facebook.com/KotanyiPolonia.
 
 
Codziennie wyłaniani będą kolejni testerzy, a łącznie będzie ich aż 150-ciu. Każdy z wyłonionych testerów otrzyma jeden z młynków do sprawdzenia w domu. Będę oni mieli czas do końca grudnia na wypełnienie ankiety dotyczącej produktu, po czym w nagrodę otrzymają jeszcze jeden młynek. Wyniki ankiety dadzą firmie ważną informację zwrotną na temat produktu, a konsumentom wiarygodne informacje na temat tej serii przypraw w młynkach.

Źródło - A.T.O.M Media Interaktywne


0 komentarze:

 

Copyright © Blog | ekonINpoland Design by O Pregador | Blogger Theme by Blogger Template de luxo | Powered by Blogger


Udostępnij:

Tweetnij