Nowa Strona » Cyfrowe Publikacje


Złoto dla blogerów

Mennica Wrocławska, jeden z liderów dystrybucji złota i srebra inwestycyjnego stawia na promocję tematu oszczędzania i finansów. Z początkiem stycznia br. spółka ogłosiła konkurs, w którym Internauci wybiorą najlepiej prowadzony blog dotyczący oszczędzania i finansów osobistych.
 
Szeroko pojęty temat zarządzania finansami, lokowania oszczędności czy wydawania pieniędzy jest szczególnie ważny i wzbudza ogromne zainteresowanie społeczeństwa. Mennica Wrocławska, wychodząc naprzeciw blogerom piszącym na ten temat, ogłosiła dla nich konkurs na najlepszy blog o oszczędzaniu. Swoje strony blogerzy mogą zgłaszać już od 1 do 31 stycznia 2013 roku. W lutym, przez cały miesiąc, Internauci będą mogli oddawać głosy na najlepszy ich zdaniem blog. Zwycięzca otrzyma 10 gramową sztabkę złota o przybliżonej wartości 1850 zł, a nagrodą dla wyróżnionych będzie 9 srebrnych monet o wadze 1 uncji trojańskiej (31,1 g) – Wiedeńscy Filharmonicy, Amerykański Orzeł lub Liść Klonowy.
 

Z roku na rok Polacy kupują coraz więcej złota. Jak widać, zmienia się świadomość inwestycyjna polskiego społeczeństwa, ale wciąż wiemy za mało. Dlatego stworzyliśmy konkurs, którego zadaniem jest promocja blogów o tematyce oszczędzania i finansów osobistych. Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa będzie swego rodzaju katalizatorem, który sprawi, że tematyka oszczędzania będzie coraz bardziej popularna. – mówi Piotr Wojda, wiceprezes Mennicy Wrocławskiej.
 
Na stworzonej na potrzeby konkursu stronie www znajduje się specjalna zakładka „materiały dla blogerów”, w której zamieszczone zostały kreacje i różne materiały pomocne przy promowaniu uczestnictwa w konkursie. Blogerzy mogą je wykorzystać na własnych stronach, aby w ten sposób zachęcić Internautów do głosowania.
 
Zarząd Mennicy Wrocławskiej dokona wstępnej analizy blogów, pod kątem spełnienia warunków uczestnictwa w konkursie. Kolejny etap to już głosowanie Internautów, które rozpocznie się 1 lutego br. Blogi zgłaszane do konkursu mogą być tworzone zarówno indywidualnie jak i grupowo. Informacje na stronie nie muszą dotyczyć tylko i wyłącznie tematów inwestowania. Mogą to być również sugestie, czy rady np. jak zmniejszyć zużycie prądu, wody lub innych mediów, wpisy dotyczące produktów wspierających oszczędzanie (np. lokaty bankowe i inne formy lokowania pieniędzy), a także porady konsumenckie, traktujące o korzystnych zakupach produktów, których konsekwencją jest właśnie oszczędzanie pieniędzy.
 
blog-finansowy-2012

Regulamin oraz szczegóły konkursu dostępne są na stronie:
http://oszczedzanie.mennicawroclawska.pl, a wszystkie bieżące informacje publikowane są na:
https://www.facebook.com/Mennica.Wroclawska
 
Źródło: InnerLook Consultancy


0 komentarze:

 

Copyright © Blog | ekonINpoland Design by O Pregador | Blogger Theme by Blogger Template de luxo | Powered by Blogger


Udostępnij:

Tweetnij