Nowa Strona » Cyfrowe Publikacje


Po raz dwudziesty


wośp
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała dla nas i dla osób potrzebujących już po raz dwudziesty. W tym roku "Grają z pompą". Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Ten Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.


Fundacja od kilku lat kupuje pompy insulinowe dla kobiet chorych na cukrzycę, które dzięki planowaniu i odpowiedniej terapii w czasie ciąży mogą urodzić zdrowe dzieci. Fundacja zamierza kupić kolejnych kilkaset urządzeń, aby w 100% zaspokoić potrzeby przyszłych matek. W czasie tego Finału przeprowadzona zostanie ogromna kampania medialna na rzecz walki z tą chorobą wszystkich Polaków, bez względu na ich płeć czy wiek.

źródło WOŚP XX Finał

Koncerty i różnego rodzaju pokazy w tym dniu goszczą w wielu miastach naszego kraju i za granicą. Wierząc w słowa Jurka Owsiaka W O Ś P będzie grała do końca świata i jeden dzień dłużej, czego ogromnie życzymy. Trzymamy kciuki za pobicie kolejnego rekordu zebranej kwoty, choć tak na prawdę nie o to w tym wszystkim chodzi.0 komentarze:

 

Copyright © Blog | ekonINpoland Design by O Pregador | Blogger Theme by Blogger Template de luxo | Powered by Blogger


Udostępnij:

Tweetnij