Nowa Strona » Cyfrowe Publikacje


Wyniki ankiety 2011


W jednej z części » Darmowego Poradnika, prosimy Czytelników o udzielenie nam krótkich odpowiedzi na temat dotyczący wysyłanych przez nas wiadomości. Bardzo pragniemy podziękować w tym miejscu za udzielane nam informacje. Pytania te zadane są w formie króciutkiej ankiety, w której należy zaznaczyć wybraną odpowiedź.


Jak wypadamy w tych wynikach? Czy wysyłane informacje, zaspokajają oczekiwania? - z pełnymi wynikami ankiety możesz zapoznać się na stronie poświęconej » Ankiecie


Jednemu z pytań tej ankiety pragniemy poświęcić teraz chwilkę, kolejnym przyjrzymy się w późniejszym terminie.


Pytanie: Jaka forma materiałów szkoleniowych jest przez Ciebie preferowana?

Odpowiedzi:


wyniki ankiety


Wynik tej odpowiedzi nie ukrywamy, trochę nas zaskoczył. Starając się być na bieżąco z dostępnymi w internecie szkoleniami i kursami, wiemy jak ogromną popularnością cieszy się tak zwany "webinar" - pokój konferencyjny, w którym on-line może uczestniczyć wiele osób i na żywo brać udział w dyskusji.


Biorąc pod uwagę uzyskane informacje z naszej ankiety, staramy się o dostarczanie w naszych wiadomościach, najbardziej popularnej formy przekazu wskazywanej w odpowiedziach. I dziś mamy dla Ciebie kolejną, cieszącą się ogromną popularnością prezentację wideo, "Czasowy Czarodziej". Możesz ją odebrać i uzyskać do niej dostęp tradycyjnie podając swój email, na który chcesz otrzymać wyżej wymieniony materiał wideo. Strona Prezentacji - Poznaj » Mit, który Cię okrada0 komentarze:

 

Copyright © Blog | ekonINpoland Design by O Pregador | Blogger Theme by Blogger Template de luxo | Powered by Blogger


Udostępnij:

Tweetnij