Nowa Strona » Cyfrowe Publikacje


Zima jaka jest


Nie mieszkasz na południu Polski, masz powody do narzekania. Święta bez śniegu, Sylwester w opadach deszczu, zima ma jednak jeszcze szansę na zmianę tegorocznego wizerunku, szansę na pozostawienie po sobie niezapomnianych wspomnień - zostały jeszcze ferie.


zima
Warto je zaplanować dużo wcześniej i zarezerwować kwaterę w górach, najprawdopodobniej jest to jedyny sposób na zapewnienie sobie czynnego wypoczynku na śniegu.

Wielkopolska znajduje się w grupie województw, które jako ostatnie będą miały przerwę zimową w nauce. W mieście też możesz spędzać je ciekawie, osobiście leczę sińce po jeździe na sztucznym lodowisku.


Zawsze po mimo zimy i trudnych warunków możesz przeprosić rower, jak korzystać z roweru zimą dowiesz się na naszym blogu "Sport - moja pasja", na którym właśnie rozpoczęliśmy publikację w nowym wątku Sporty Ekstremalne.

Będzie on poświęcony tym dyscypliną, które od zawsze nas kręciły lecz do tej pory nie mieliśmy możliwości, pieniędzy i sposobu na zasmakowanie wrażeń związanych z ich uprawianiem. Wpisy rozpoczynamy od sportów zimowych, artykuły będą zawsze dopasowane do pór roku i warunków pogodowych sprzyjających ich uprawianiu.


0 komentarze:

 

Copyright © Blog | ekonINpoland Design by O Pregador | Blogger Theme by Blogger Template de luxo | Powered by Blogger


Udostępnij:

Tweetnij