Nowa Strona » Cyfrowe Publikacje


Oczaruj ją w te wakacje!!! Jak? Wino musujące z malinami niczym scena z romantycznego filmu

Autor: AchA PR Foto: AchA PR Firma: Vinpol


Wina musujące Henkell
Kobiety nie są tak bardzo skomplikowane jak Ci się wydaje. Czasem niewielkim nakładem czasu i pracy możecie zrobić im niezwykłą przyjemność, która będzie dla nich więcej warta niż najdroższy naszyjnik czy perfumy. Są to drobne gesty. Takie, które zapamiętają na długo i będą wdzięczne… Jak to zrobić?


Opcja pierwsza...

... gdy dopiero się poznajecie. Dbasz wtedy o każdy szczegół. Chcesz ją oczarować, a nie wiesz jak? Przygotuj szampana z malinami. Będzie to dla niej dowód, że chcesz spędzić ten czas wyjątkowo. Lekkie wino musujące wzbogacone świeżymi malinami będzie doskonałym pomysłem na doprowadzenie do szaleństwa waszych kubków smakowych.


Opcja druga...

... gdy macie już lata wspólnego życia, a ona jest Twoją żoną. Jesteś w stanie zrobić dla niej wszystko, dlatego starasz się celebrować wasz każdy wspólny dzień. Chcesz zrobić jej niebywałą przyjemność? Kup butelkę wina musującego Henkel np. Henkel Rosé o winnym bukiecie oraz wytrawnym owocowym smaku. Schłodź je w lodówce do temperatury około. 7o C. Dorzucić do niego obrane, umyte i osuszone z wody maliny. Tak niewiele trzeba, aby delektować się cudownym smakiem wina Henkell, które nabierze słodyczy tego lata dzięki malinom. Przy tak sporządzonym drinku powrócą najpiękniejsze wspomnienia.


Nieważne, czy jest Twoją dziewczyną czy żoną. Nieważne, czy jesteście ze sobą długie lata, a może dopiero się poznaliście. Wina musujące Henkell pomogą Ci uczynić święto z każdego dnia.

Pojemność: 0,75l Cena: ok. 25 zł0 komentarze:

 

Copyright © Blog | ekonINpoland Design by O Pregador | Blogger Theme by Blogger Template de luxo | Powered by Blogger


Udostępnij:

Tweetnij