Nowa Strona » Cyfrowe Publikacje


Ratuj psa i przyłącz się do akcji

Autor: MagnifiCo Foto: MagnifiCo


wsparcie dla schroniska
Jedna z krakowskich firm jest pomysłodawcą i organizatorem akcji wspierającej schroniska, azyle i przytuliska dla psów. Ten niecodzienny pomysł powstał po to, aby zwrócić uwagę na problem okrutnego traktowania psów i znęcania się nad nimi przez dorosłych, dzieci i młodzież w naszym kraju. Na stronie internetowej www.ratujpsa.pl można kupić wyjątkową bransoletkę z podobizną pieska, ze sprzedaży której znaczną część dochodów firma chce przeznaczyć na wsparcie placówek opiekujących się porzuconymi psami.


Los czworonożnych nie jest nam obojętny o czym świadczy liczba fanów akcji Ratujpsa.pl na portalu Facebook. Liczba na tę chwilę wynosi już ponad 4 000 i cały czas rośnie. Jest to dowód na to, że jako społeczeństwo chcemy i lubimy pomagać.


Aby przyłączyć się do tej akcji należy wejść na stronę Ratujpsa.pl i w zakładce „zakupy” nabyć bransoletkę z pieskiem na kolorowym sznurku. Cena jednej sztuki wykonanej ze srebra to 79 zł. Wyjątkowy wygląd bransoletki został zaprojektowany specjalnie na rzecz akcji przez właścicielkę krakowskiej firmy.


Stworzona zaś strona internetowa Ratujpsa.pl zawiera informacje o akcji i jest też tablicą, gdzie każdy z może przesłać materiały i zdjęcia, którymi chce się podzielić z odbiorcami. Najciekawsze historie i zdjęcia są zamieszczane na bieżąco na stronie.


Ciekawym pomysłem jest również zakładka Lokal Przyjazny Psu. Wspólnie z internautami i fanami tworzona jest lista kawiarni i lokali gastronomicznych, do których można przyjść ze swoim pupilem.


Aby wesprzeć działania akcji Ratujpsa.pl można też podpisać petycję, w której wyrażony został sprzeciw wobec okrutnego traktowania psów w Polsce.

Petycja znajduje się pod adresem » Petycja. Stop okrucieństwu wobec psów w Polsce


Każdy głos jest ważny i przybliża on cel jakim jest wywarcie wpływu na Wymiar Sprawiedliwości w osądzaniu przypadków okrucieństwa wobec zwierząt.0 komentarze:

 

Copyright © Blog | ekonINpoland Design by O Pregador | Blogger Theme by Blogger Template de luxo | Powered by Blogger


Udostępnij:

Tweetnij