Nowa Strona » Cyfrowe Publikacje


Muzyczna Loteria Heinekena


Weź udział w Muzycznej Loterii Heinekena


Jak co roku marka Heineken zaskakuje swoich fanów innowacyjnym podejściem i ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi. Tym razem jest to platforma do rejestrowania kodów spod kapsli i zawleczek w ramach Muzycznej Loterii Heinekena.

Zwiększ swoje szanse


muzyczna_loteria
Bilety na Open’er Festival rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Heineken daje dodatkową możliwość zdobycia tego wartościowego karnetu organizując loterię, która potrwa do 22 czerwca br. Marka na tą okazję stworzyła dla swoich fanów wyjątkową aplikację mobilną zintegrowaną w całości ze stroną internetową.

Wysyłaj kody


Mechanizm, który pozwala wziąć udział w losowaniu jest wygodny i niezwykle prosty. Wystarczy wysłać kod spod kapsla lub zawleczki za pomocą aplikacji mobilnej, strony www.heineken.pl lub sms-a. Wszystkie zarejestrowane kody automatycznie biorą udział w codziennym losowaniu. Nowością jest to, że uczestnik promocji posiada jedno zintegrowane konto na stronie Heinekena i na aplikacji mobilnej. Wpisane za pomocą smartfona kody będą widoczne także po zalogowaniu się na stronie internetowej. Dzięki temu mechanizmowi rejestrowanie kodów jest jeszcze łatwiejsze i dostępne z każdego miejsca.

Heineken rozdaje bilety na Open’era

W Muzycznej Loterii Heinekena można wygrać codziennie dwa bilety na festiwal i dołączyć do grona szczęśliwców, którzy będą bawić się na lotnisku Gdynia-Kosakowo. Poza tym w puli nagród znajdują się również nagrody gwarantowane: karty prezentowe o wartości 50 zł do sklepów Empik.com.

Emocje online


loteria_heinekena
Wszystkie informacje na temat loterii można znaleźć na stronie www.heineken.pl. Nowością jest także sekcja Open’er Festival, w której znajduje się wiele przydatnych informacji odnośnie festiwalu oraz artystów.


Heineken

  • Nazwa piwa pochodzi od nazwiska twórcy oryginalnej receptury - Gerarda Adriaana Heinekena, który opracował ją w 1869 roku.
  • Marka dostępna niemal w każdym sklepie na całym świecie, jest jedną z najbardziej cenionych międzynarodowych marek piwa.
  • W Polsce piwo Heineken produkowane jest przez Grupę Żywiec.
  • Heineken jest piwem jasnym, o zawartości alkoholu 5 proc.
  • Sprzedawane jest w charakterystycznej zielonej butelce.
Więcej informacji na temat Heinekena można znaleźć na stronie www.heineken.pl0 komentarze:

 

Copyright © Blog | ekonINpoland Design by O Pregador | Blogger Theme by Blogger Template de luxo | Powered by Blogger


Udostępnij:

Tweetnij