Nowa Strona » Cyfrowe Publikacje


Międzynarodowy Rajd po Lotniskach Litwy

Autor: Lotnisko Kętrzyn Wilamowo   Foto: Lotnisko Kętrzyn Wilamowo


Szanowni Państwo, już niebawem kilkanaście załóg z Polski będzie miało okazje uczestniczyć w rajdzie po najciekawszych lotniskach naszego północno-wschodniego sąsiada – Litwy. Zapraszamy na emocjonującą podróż w asyście niesamowitej atmosfery i gronie przyjaciół lotnictwa, których nota bene na pewno tam nie zabraknie. Jeżeli posiadają Państwo sprawny samolot, dysponują czasem i chęciami serdecznie zapraszamy do dołączenia do ekipy już dziś.Ramowy program Rajdu przewiduje:

06.09.2012 (czwartek) Przylot (do zachodu słońca) – zgromadzenie załóg Rajdu na Lotnisku Kętrzyn Wilamowo i integracyjne spotkanie w Tawernie Awiatorów.

07.09.2012 (piątek)
07.30 wylot z Kętrzyna na Lotniska Litwy. Czekają nas interesujące propozycje gospodarzy lotnisk włączonych przez Kaunas Aeroklubas w program naszego rajdu.

08.09.2012 (sobota) Realizacja programu odwiedzin lotnisk – przygotowywanego przez Algimentasa Zentelisa – Dyrektora Kaunas Aeroklubas. Przewidziana jest poranna wyprawa na wyjątkowy (jak z czasów międzywojennych) targ w Prenai. Bywalcy w zeszłym roku wiedzą co to za atrakcja m.in. dla podniebienia.

09.09.2012 (niedziela) Zakończenie ”Rajdu po lotniskach Litwy” nastąpi w Kownie. Przewidywany wylot z Kowna ok. godz.15.00 czasu litewskiego t.j. ok. 14.00 czasu polskiego do Kętrzyna gdzie nastąpi podsumowanie i rozwiązanie ekipy polskiej Rajdu.

Czekamy na zgłoszenia: akj@lotniskoketrzyn.pl/wajsznory@lotniskoketrzyn.pl milo będzie nam gościć Państwa w naszej ekipie. Do zobaczenia na kolejnym Rajdzie po lotniskach Litwy.

AKJ0 komentarze:

 

Copyright © Blog | ekonINpoland Design by O Pregador | Blogger Theme by Blogger Template de luxo | Powered by Blogger


Udostępnij:

Tweetnij