Nowa Strona » Cyfrowe Publikacje


Ściąganie z YouTube

Autor: mastermk


YouTube jest to bardzo popularny serwis internetowy, z którego korzysta dziennie miliony ludzi z całego świata. YouTube otworzył zupełnie nowy świat zarówno dla twórców wideo, jak i ludzi, którzy lubią oglądać teledyski, czy po prostu słuchać muzyki.

Teraz najważniejsze pytanie, czy ściąganie z YouTube jest możliwe?

Odpowiedź brzmi nie. YouTube nie daje możliwości pobierania, zresztą, jak wiele innych serwisów z teledyskami, czy muzyką. Oczywiście, możesz użyć różnego rodzaju programów, czy stron, ale nie ma możliwości bezpośredniego pobierania.

Wielu z was chciałoby mieć możliwość oglądania ulubionych teledysków na własnych komputerach. Niektórzy webmasterzy chcieliby ściągać filmy z YouTube i umieszczać je na swoich stronach internetowych. Ale tutaj znowu pojawia się problem, bo YouTube nie udostępnia funkcji bezpośredniego pobierania.

Jednak nie oznacza to, że pobieranie z YouTube jest niemożliwe. Po prostu musisz użyć odpowiedniego oprogramowania bądź strony, która umożliwia taką funkcję. Odpowiednim programem bez problemu pobierzesz ulubiony filmy, czy nawet mp3. Wcześniej minusem takiego programu, czy strony było to, że każdy pobrany film był w formacie flv. Natomiast teraz nowsze programy umożliwiają pobieranie od razu do wybrane przez nas formatu lub nawet konwertowanie teledysku prosto do mp3.

Istnieją także strony do pobierania z YouTube, która również jak programy umożliwiają pobieranie do wybranego formatu.

Oznacza to , że możesz oglądać swoje ulubione filmy wideo w podróży, czy wtedy, gdy nie masz dostępu do internetu. Jeśli posiadasz odpowiednie oprogramowanie, możesz także zapisać swoje filmy na płytach DVD i obejrzeć je w domu na odtwarzaczu DVD. Dzięki temu masz dostęp do 24 godzinnej rozrywki.

Tysiące ludzi korzysta z takich programów, czy stron i pobiera je w wygodnych dla siebie formatach np. na IPoda. Ty również możesz dołączyć do tych osób i pobierać swoje ulubione filmy w ciągu kilku minut. Proces pobierania, który został opisany na naszej stronie jest bardzo prosty i nawet osoba początkująca poradzi sobie z tym.

A najważniejsze, że wszystkie sposoby, które znajdziesz na naszej stronie są całkowicie darmowe. Wejdź, wybierz program lub stroną i ciesz się swoimi ulubionymi klipami.

Artykuł pochodzi z serwisu shout.pl0 komentarze:

 

Copyright © Blog | ekonINpoland Design by O Pregador | Blogger Theme by Blogger Template de luxo | Powered by Blogger


Udostępnij:

Tweetnij